General Lift Asansör

Hakkımızda

Generallift Asansör, sektörde 20 yıla yakın tecrübesi ile güvenli asansör sistemleri için müşterilerimizin tüm teknik ihtiyaçlarının karşılanması konusunda profesyonel hizmetler sunmaktadır. 

Eskişehir asansör firmaları arasında gösterdiğimiz azim ve gayret bina içi ve bina dışı uygulamaları ile katlar arasında ulaşıma aracılık eden asansör sistemlerinde emniyet ve konforu bir arada sağlayabilmektir. 


Her biri bilgi ve deneyim sahibi olan teknik personellerimiz, hem Türkiye standartlarında verilen prosedürlere eksiksiz uyarak çalışır, hem de ekstra dikkatleri ile müşterilerimiz için güvenlik ve maliyet açısından kazanç getirecek düzenlemeler sağlar. 

Her arıza bildiriminde saha için hazır olan teknik ekiplerimizle hızla yola koyulur ve en hızlı çözüm için çalışmalarımıza başlarız. Şahıs kullanımı için yapılan asansörlerden yük asansörlerine, yemek asansörlerinden engelli asansörlerinde kadar mantığı aynı sistemleri farklı olan her asansörde bakım, onarım, montaj, revizyon işlerini gerçekleştirmekteyiz.

Kullandığımız ekipmanlarımız, arıza anında tercih ettiğimiz yedek parça ürünlerimizin tamamı birinci kalite ürünler arasından seçilmekte ve kontrol edilip çalışırlığı ispat edilmeden teslim edilmemektedir. 

Eskişehir asansör tamir ustası Generallif Asansör, her türlü bakım, onarım, revizyon işinizde asansörün en yüksek performansa ulaşabilmesi için hizmetinizdedir. 

Generallift Asansör İletişim Bilgileri

Adres: Çamlıca Mh. Birlik Cd. No : 141 / B / ESKİŞEHİR

Gsm. 0537 347 39 38