General Lift Asansör

Asansör Çeşitleri

Engelli Asansörü

Engelli asansörleri bugün ticari işletmelerde hem devlet tarafından sunulan bir zorunluluk hem de personellerin konforlu çalışması için önemli bir gerekliliktir. 


Bunun dışında hastaneler, avmler, iş hanları, apartmanlar ve villa gibi konutlarda da engelli asansörleri hızla yaygınlaşmaktadır. Yalnızca fiziksel engelliler değil yaşılar, yürüme zorluğu çekenler, baston kullanan kişiler veya aşırı kilolu insanlar da bu asansörleri kullanmaktadır.

24 saat kesintisiz bir şekilde çalışması beklenen engelli asansörlerindeki arızalar, engelli bireylerin günlük yaşamlarında büyük zorluklar doğurabilir. Bu sebeple engelli asansörleri mutlaka periyodik bakımları yapılmalı, arızaları hızla tamir edilmelidir.

Generallif Asansör olarak engelli asansörlerinde doğabilecek her arızanın en hızlı şekilde tamir edilmesini sağlamaktayız.  Ayrıca bina inşaat halindeyken engelli asansörünün projelendirilip montajının yapılması,  inşaattan sonra eklenmesini sağlamaktayız.

Eskişehir engelli asansörü bakım, onarım, montaj ve revizyon ustası olarak her durumda bizlerle iletişime geçerek destek talebinde bulunabilirsiniz.

 

Generallift Asansör İletişim Bilgileri

Adres: Çamlıca Mh. Birlik Cd. No : 141 / B / ESKİŞEHİR

Gsm. 0537 347 39 38